ניטור והקלטת פעילות העובדים

עקוב אחר פעילות ופרודוקטיביות | נהל זהויות ובקרת גישה | הגב במהירות לאירועים חשודים

כלי פיקוח ובקרה על פעילות העובדים

רשומות וידיאו של הפעלות באינדקס: שלא כמו פתרונות אחרים, Ekran משתמשת בפורמט וידאו אשר קל מאוד לחקור אותו.  בין אם מדובר באירוע של פגישה בחשבון מורשה, בסכנה או בדלת אחורית, ללא קשר לרמת ההרשאות, כל ההפעלות מוקלטות במלואן.
הקלטת וידאו מסך: כל פעולה של המשתמשים מוקלטת באיכות הווידאו בהתאם להגדרות המנהלים. ניתן להפעיל ולסנן את ההקלטה או לכלול כל שנייה מתחילת ההפעלה ועד סיומה. EKRAN מכילה נגן דמוי YouTube עם אפשרויות FF ו- Live Session View המאפשרים ניתוח ללא מאמץ.
חיפוש חלקים ספיציפיים בסרטון: מערכת Ekran מאפשרת חיפוש לפי מילות מפתח  – שם היישום שנפתח, הזנת פקודה או הקלדת מילים –  הן במהלך ההפעלה הנוכחית והן בכל ההפעלות שהוקלטו.
הקלטות עשירות בהקשר: בשונה מתוכנות ניטור מסך בסיסיות, מערכת Ekran לוכדת מספר יומני פעילות עובדים המשמשים לאינדקס רשומות וידיאו של הפעלות: שם היישום הנוכחי, כתובות URL פתוחות, פקודות לינוקס, הקשות ועוד. מטה-נתונים מאפשרים ניתוח פעולות, ניטור פעילות המשתמשים במחשבים אישיים, חיפוש, התראה ודיווח.

 

התראות אוטומטיות על אירועים חשודים
Ekran כוללת מערכת התראות מתקדמת המסוגלת להודיע לך בזמן אמת על אירועים שעלולים להיות מסוכנים לתשתית הארגון ולמידע החיוני המאוחסן בשרתים כדי שהמערכות יוכלו להגיב אוטומטית.

התראות מוגדרות מראש ומותאמות אישית
Ekran מספקת ספריות של ההתראות החשובות ביותר ומאפשרת לך לבנות התראות מותאמות אישית באמצעות פרמטרים של פעילויות כגון: שמות משתמשים ויישומים; כותרות חלונות; שמות תיקיות או קבצים; כתובות אתרים שביקרו בהם; התקני USB מחוברים; הקלדת מילות מפתח ופקודות ופרמטרים של לינוקס שהוזנו ועוד. ניתן לציין רמת סיכון לכל התראה והיא תבוא לידי ביטוי במידע דיווח ומעקב.

תגובה אוטומטית לאירועים
לקבלת ההתראות הקריטיות ביותר, תוכל להגדיר פעולות אוטומטיות לתגובת אירועים, כולל: התראות לניטור פעילות העובדים לצוות האבטחה שלך המאפשרות לזהות ולנתח מיד בעיה; הודעות אזהרה הניתנות להתאמה אישית למשתמשים המפעילים התראות המחייבות אותם לאשר את מעשיהם; חסימת משתמשים; עצירה מיידית של יישומים ותהליכים .

ניהול USB
מערכת Ekran מתריעה  על חיבורי התקני USB שונים למערכת ומסוגלת לחסום אותם באמצעות כללים, רשימות לבנות ורשימות שחורות.

ניטור פרודוקטיביות של עובדי הארגון: מערכת Ekran מציעה פונקציונליות מתקדמת לניטור פרודוקטיביות כדי לעזור לכם לקבל תצוגה מקיפה על ביצועי העובדים בארגון. באמצעות תכונה זו של המערכת תוכלו לפקח ביעילות על תפוקות הצוותים שלכם, לקבל דוחות מתוזמנים ולהגדיר התראות למניעת אירועי אבטחה.

דו"ח פריון עבודה של כל עובד: EKRAN מאפשרת לך לעקוב אחר זמני העבודה של העובדים ולדעת, ללא צורך בקבלת נתוני םמהעובדים, מתי כל עובד נמצא במערכת ומבצע עבודה ומתי לו. תכונה זו מאפשרת לך, בין השאר, לקבל תובנות חשובות בנוגע לכמה זמן העובדים שלך באמת מקדישים לעבודה באופן פעיל. אתה יכול אפילו להגדיר לוח זמנים לקבלת דוחות פרודוקטיביות באופן אוטומטי על בסיס יומי, שבועי או חודשי.

דוחות פעילות משתמש וכתובות אתרים
נצל את העוצמה של דוחות פעילות המשתמשים כדי לקבוע באילו יישומים העובדים משתמשים בכל זמן ספציפי. אתה יכול גם לקבל תובנות עמוקות יותר כגון משך העבודה שנעשה בכל יישום,  לנתח דוחות URL המאפשרים לך להבין כמה זמן העובדים שלך משקיעים באתרים הקשורים לעבודה בהשוואה לזמן שהם גולשים במדיה החברתית ובאתרים אחרים שאינם קשורים לעבודה.

פונקציונליות התראות
EKRAN שולחת אוטומטית התראות למנהלים כאשר עובד משיק אפליקציה לא רצויה או ניגש לאתר שהוא אינו אמור לגשת אליו. תכונה זו מאפשרת למנהל לבדוק את הפעולה ולמנוע ביעילות שימוש בלתי הולם באינטרנט ולמעזר סיכוני אבטחת מידע.

ניהול זהות ובקרת גישה: Ekran  מספקת יכולות עוצמה וניהול גישה עבור נקודות קצה קריטיות. מערך הכלים של המערכת מאפשר לך לשפר את אימות זהות המשתמשים, לארגן גישה של קבוצת משתמשים, לספק ולנהל אישורים זמניים ולחזק את עקרונות הגישה המבוססים על מטרה.

אימות רב גורמים: EKRAN מאפשרת לך לבנות תהליכי  אישור זהות אפקטיבים לנקודות הקצה הקריטיות שלך בעזרת פתרונות אימות דו-גורמיים  המבוססים על אישורים וקודי אישור מהמכשירים הניידים של המשתמשים.

סיסמאות חד פעמיות: עם EKRAN, אתה יכול לייצר ביעילות סיסמאות חד פעמיות כדי לספק גישה מהירה בזמן חירום ולנהל גישה מעכשיו לעכשיו לנקודות הקצה החשובות ביותר שלך. תכונה זו של המערכת מאפשרת למנהלי אבטחת המידע ליצור סיסמא זמנית ייחודית המעניקה גישה לשרת ולשלוח אותה למשתמש בזמן אפס. אפשרות נוספת היא ליצור סיסמה חד פעמית על פי בקשת המשתמש באמצעות טופס במהלך הליך הכניסה. לאחר מכן, כל הבקשות נרשמות על ידי מנהלי אבטחת המידע, אשר מחליטים אם לאשר או לשלול גישה זמנית.

גישה מורשית וניהול הפעלות
מודול ה- PAM במערכת Ekran פותח על פי תקני NIST ומסייע בניהול הרשאות גישה בשרתי קפיצה. כאשר מערכת כלים זו מופעלת בתיבת קפיצה כנקודת כניסה, באפשרותך להגדיר כללי גישה לנקודות קצה ספציפיות בהיקף מוגן ולאחסן ולנהל באופן מאובטח את אישורי החשבונות המורשים המשותפים.

הגנה מפני האיום הפנים-ארגוני באמצעות מערכת EKRAN. כך זה עובד:

מדוע ארגונים מובילים בעולם סומכים על EKRAN?

תמיכה מלאה במחשבים שולחניים ושרתים
EKRAN מספקת תמיכה מלאה במחשבים שולחניים ובשרתים כפלטפורמת תוכנה מבוססת סוכנים. Ekran תומכת בכל מערכות ההפעלה הפופולריות ובסביבות וירטואליות כמו גם בארכיטקטורות רשת שונות. באמצעות מערכת Ekran תוכלו לשלב בין תוכניות מבוססות סוכנים ופריסת שרתי קפיצה.

כל הפונקציונליות להגנה מפני איומים פנים-ארגוניים בפלטפורמה אחת
EKRAN  מספקת ניטור פעילות משתמשים וזיהוי אירועים יחד עם פונקציונליות של ניהול זהות ובקרת גישה באמצעות סוכן יחיד המותקן בנקודות הקצה. עם EKRAN, אין צורך בהתקנה והגדרת תצורה של מספר מודולים ותוספים. Ekran תומכת באופן מלא בתוכנית להפחתת הסיכון שלך בפני איומים פנימיים מכיוון שהיא בנויה בהתאם ל 80053 NIST ולרוב תקני אבטחת ה- IT.

הגנה מקיפה לארגונים מסחריים וממשלתיים כאחד
EKRAN  פותחה במיוחד למעקב אחר פעילות העובדים ברשת ולבקרת הפעילות של קבלני משנה ארגוניים. Ekran מאפשרת לנטר ולהקליט עשרות אלפי נקודות קצה תוך שמירה על יציבות וביצועים יוצאי דופן. המערכת מספקת זמינות גבוהה ותמיכה בפריסה מרובת משתמשים, לוחות מחוונים למעקב אחר משאבי המערכת ובריאותה ואוטומציה מלאה של פעילויות תחזוקה שגרתיות. מערכת Ekran מתכווננת בקלות ומתפקדת בצורה מושלמת בתשתיות IT הטרוגניות גדולות.

מודל תמחור גמיש המתאים לצרכים של הארגון
מודל התמחור המיוחד של EKRAN וקונסיסט מאפשר לארגון להתאים את המערכת בהתאם לצרכי הביטחון הייחודיים שלו, החל מביצוע הטמעה בהיקף מוגבל ועד לפרויקטים ארגוניים רחבי-היקף. תכנית הרישוי המיוחדת לתחנות הקצה מאפשרת להעביר רישיונות בין נקודות קצה שונות בלחיצת כפתור, וכל תהליך מתן הרישיונות בארגון הוא אוטומטי וניתן לבצעו במהירות רבה.

ממשק חזותי  מובנה המאפשר לעקוב בקלות אחר מסלול המשתמש 

ההקלטות שהמערכת מספקת מצמצמות משמעותית את זמני התגובה של CERT ו- SOC ומאפשרות חיפוש מהיר בלחיצת כפתור של כל פעילות חשודה ורקירה מהירה של האירוע.

מנוע מבוסס AI לזיהוי מיידי של חשבונות שנפגעו או נפרצו.

ההקלטות שהמערכת מספקת מצמצמות משמעותית את זמני התגובה של CERT ו- SOC ומאפשרות חיפוש מהיר בלחיצת כפתור של כל פעילות חשודה ורקירה מהירה של האירוע. 

סוכן קל משקל וחכם עם פורמטים המותאמים במיוחד לאחסון של נתונים

הסוכן של המערכת עובד בסתר ואינו מורגש על-ידי המשתמשים או תוכניות אחרות. נתונים שנאספו נשמרים בפורמטים של קבצי וידאו, שמע וטקסטים הניתנים לחיפוש במהירות ובקלות.

מערכת EKRAN ניתנת לפריסה והטמעה בתוך 60 דקות בלבד

מערכת Ekran ניתנת להטמעה בצורה מהירה מאוד לצד שימוש במסד נתונים open source או בעל רישוי, לצד ממשקים מול מערכות SIEM, מערכות ניהול קריאות שירות (ticketing system)

דילוג לתוכן