מבנה המערכת

EKRAN | ניהול סוכנים

מערכת אקרן מסייעת לפקח על אבטחת המידע בנקודות קצה פופלאריות על ידי הקלטת פעילות משתמש מלאה במכונות מבוססות: Windows, Linux, Citrix (שרתים ותחנות קצה כאחד).

 הסוכן לוכד את מסך המשתמש לצד תנועות העכבר וההקשות במקלדת, בהתאם להגדרות ההקלטה שנקבעו מראש הסוכן אוסף מידע עשיר על פעילות המשתמש כגון: שם יישום, כותרת חלון פעיל, הקלדות, כתובות אינטרנט ועוד. המידע המנוטר מועבר בצורה מאובטחת לשרת המערכת לצורכי אחסון וניתוח, במידה ואין תקשורת עם השרת הראשי, הסוכן יאחסן את הנתונים בצורה מקומית ומוצפנת.

באפשרותכם להגדיר את הסוכן בהתאם להגדרות האבטחה הרצויות והמתאימות לכם, ניתן לתעד פעילות מסויימת ביישום אתר אינטרנט ואף לתעד לחיצות עכבר ועוד יכולות דומות. כמו כן חשוב לציין, ניתן להפעיל מצב מאובטח בכדי להגן על המידע ולמנוע הפסקת יכולות הניטור, מצב מוגן יבטיח את שלום המידע שנאסף והמשך הניטור הרציף ללא קשר להרשאות המשתמש.

מערכת אקרן מאפשרת פריסה מהירה ושקטה של סוכנים באמצעות ממשק התקנה מרוחק.

EKRAN | שרת מערכת

תפקידם של הסוכנים המרוחקים הוא לשלוח את המידע המנוטר לשרת מערכת אקרן אשר מבצע ניתוח ומאחסן אותם בצורה מאובטחת, הנתונים מאוחסנים במסד הנתונים מרכזי. בהתאם להגדרות שנקבעו מראש, ניתן להגדיר התראות בזמן אמת אשר ידווחו למנהל אודות פעילויות נקודתיות. כמו כן, שרת המערכת אחראי אל אחסון הגדרות המערכת, שליחת עדכונים לסוכנים המרוחקים ואסיפת המידע, ביצוע ארכוב וניקוי מסד נתונים, יצירת דוחות רגילים ומתוזמנים והצגת סטטיסיקה בהתאמה אישית ובזמן אמת. מערכת אקרן מסוגלת לעבוד עם מסד נתונים חיצוני מסוג MS SQL או עם המסד נתונים הקיים והחינמי מסוג FireBird, אפשרות זו מעניקה לכם גמישות בעת בחירת מסד הנתונים ובהתאם לשיקולי אבטחה, חסכון ומהירות עיבוד הצרכים.

EKRAN | ממשק ניהול

ממשק הניהול של מערכת אקרן מהווה ליבת המערכת ומאפשר צפיה ישירה וצפיה בהקלטות פעילות, לנהל משתמשים וקבוצות, להגדיר התראות אבטחה בזמן אמת לאירועים פוטנציאליים, להגדיר ולהקצות הרשאות למשתמשי מערכת אקרן, כמו כן ניתן לבצע ניתוח מלא של פעילות באמצעות סטטסיטיקות, דוחות ולוח שליטה.

מבנה הפתרון

דילוג לתוכן