התרעות ועדכונים

מערכת ההתרעות מאפשרת לכם הגדרה מהירה וקלה של התרעות במגוון נושאים ובהתאם לדרישות שעולו ומאפשרת תגובה מהירה בעת אירוע.
באפשרותכם לייצר חוקי התרעות בהתאמה אישית וללא הגבלה בכדי שיתריאו בזמן אמת, ניתן להשתמש בפרמטרים הבאים:

  • שם משתמש
  • שם יישום
  • כתובת אתר אינטרנט
  • כותרת חלון פעיל
  • התקני קצה
  • פקודות ופרמטרים

כאשר התרעה מופעלת, בין אם זה פעילות חשודה או גישה למידע רגיש, המערכת תשלח מייל לצוותי אבטחה ותיידע אותם אודות הפעילות ובצירוף של קישור לצפיה במתרחש לצד פרטים מלאים על האירוע. באפשרותכם לקבוע רמת סיכון עבור כל התרעה כך שתוכלו לקבוע רמות עדיפות לאירועים שונים. כמו כן זה יכול לשמש ביצירת דוחות או צפיה בנגן הוידאו על ידי הדגשת ההתרעה בהתאם לצבע בעת צפייה בנתוני הניטור.

התרעות בנושא פעילות משתמש חשודה יאפשרו לך להגיב בזמן מהיר וביעילות, לבצע ניתוח מלא של האירוע ולהסיק מסקנות ודרכי תגובה מתאימים. לדוגמא, אם המחשב של המשתמש כרגע פעיל, מומחה אבטחה יכול לבצע ניתוח של הסיטואציה על ידי צפייה בפעילות בשידור חי, ואף באפשרות לחסום את הפעילות של המשתמש במידה והפעילות נחשבת כחשודה ומסוכנת. אם פעילות המשתמש נחשבת כחשודה, באפשרותך להגדיר קבלת התראה לגבי ניטור של התקני קצה, יישומים אתרים. ובכך לאפשר רק להתקנים ידועים מראש לפעול על המחשב ובכך לחסום כל אמצעי אחר לביצוע הפעולה המדוברת.

מלבד כלי נוח לבניית התרעות בהתאמה אישית, המערכת כוללת מגוון רחב של התרעות מוגדרות מראש אשר הוכנו על ידי המומחים שלנו לשימוש בהתאם לדרישות הארגון. באפשרותכם לייבא ולייצא התרעות לפי הצורך, בכך ליצור גיבוי ולאפשר את ההתרעות במערכות אקרן נוספות.

המערכת מספקת דוח פעילות לפי התרעות אשר כולל את כל המידע לגבי התראות שהופעלו לפי תקופת זמן מסוימת, באפשרותך לנתח ולצפות במידע ואף לבצע הצלבה עם מידע אחר שנאסף.

דילוג לתוכן